Британското издание "FourFourTwo" подготви обширен материал за играчите, оставили еднократна следа в Шампионската лига. В списъка попадат 18 състезатели, сред които е нападателят на ЦСКА Тони Уот.
Текстът за шотландския играч гласи:
"Тони Уот нахлу в Шампионската лига по запомнящ се начин при успеха с 2:1 за Селтик над Барселона на "Паркхед" през 2012 г. Той се включи от пейката при 1:1, след което 18-годишният нападател показа спокойствие и нерви като на ветеран, за да вкара покрай Виктор Валдес за крайното 2:1. Този успех се оказа ключов за класирането на Селтик на 1/8-финал".
"Тогава се говореше, че Кени Далглиш е голям фен на Тони Уот и трансфер на юг към Ливърпул беше обсъждан в медиите. Всичко за Тони след гола срещу Барселона обаче тръгна надолу".
"Липса на концентрация под ръководството на Нийл Ленън доведе до преотстъпването на младежа в белгийския Лиерс, а след това изненадващо бе привлечен за постоянно от Стандард (Лиеж). В момента Уот е в 11-ия си различен клуб - ЦСКА, а вече е на 25", пишат от FourFourTwo.








Слънце и жега в цялата страна: Ето какво време ни очаква на 28 юни
Жълт код за жега в 14 български области
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Георги Аначков донесе трети медал за България от Европейското по сумо
Пресиян Михов е европейски шампион по сумо
Кой ще бъде последният съперник на Олександър Усик? Анализ на четирите най-вероятни варианта
Физиев с брутален нокаут в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар