Треньорът на ЦСКА Милош Крушчич даде интервю пред Дарик и dsport, в което разкри, че в клуба не са обсъждали темата за намаляването на възнагражденията на футболистите си.
"Добре съм, здрав съм, това е най-важното. Моите близки са в Сърбия, аз съм в София. Всеки ден съм в контакт с тях, не е лесно, разбира се. Малко е трудно без семейство, но постоянно се чуваме. Следим ситуацията и в Сърбия, и в България", започна сърбинът.
"За човек е трудно да се съсредоточи в нещо, когато е заобиколен от новини за коронавирус. Опитвам се да остана концентриран върху футбола. Старая се, но не е лесно. Гледам мачове, правя си планове. Анализирам работата си. Ежедневно съм в контакт с треньорите, защото повечето живеем в един и същи хотел. В контакт съм и с директорите – Стойчо Стоилов, Кристиано Джарета, Гриша Ганчев. Говорим много за футбол".
"Никой не може да каже със сигурност кога ще се поднови шампионатът всичко зависи от ситуацията. Когато говоря с някой винаги давам Китай за пример, който излезе от тази ситуация за три месеца. Но не съм сигурен, че европейските народи имат китайската дисциплина".
"Аз винаги съм бил за това спорът да се реши на терена. Набрахме ход, на полуфинал за Купата сме. В лош момент за нас дойде това спиране. Всички гледат своя интерес. Всички отбори мислят кое е по-добро за тях в този момент. Всеки гледа себе си. Всичко е възможно, ако ситуацията се подобри. Аз съм уверен, че ще се намери най-доброто решение, само да се оправят нещата."
"Чувам се с играчите. Трудно им е. Преди малко се обадих на Кристиян Малинов точно. Най-трудно е за младите хора. Свикнали са с физическа активност. Въобще да не тренират или да тренират вкъщи е трудно. Ще видим как ще им се отрази, когато всичко това приключи".
"За мен е много трудно да седя вкъщи и нищо да не работя. Много е трудно физически и психически. В контакт съм с Гриша Ганчев говорим си за футбол, но досега не сме говорили за намаляване на заплати. Не знам какво ще става", призна Милош Крушчич.







Гърция прилага нов пакет от мерки на пазара на недвижими имоти
Нелогично е заплахата за България да идва от Иран, тя е от терористични атаки на проксита
Георги Малчев: Възрастните хора могат да дадат много повече от един AI
Нов спад в нивото на Дунав е отчетен при Никопол, Русе и Силистра
Туристка плати 708 евро за бунгало със счупена мивка и мухлясал матрак в Приморско
Издирват 61-годишния Дончо Костадинов от село Мусачево
София поиска от БНТ оценките и мотивите за „Евровизия 2027“
Съдът окончателно оправда столичният зам.-кмет Николай Неделков
Porsche 911 остава безспорният крал на спортните автомобили
Какви коли карат звездите от "Одисея"
Genesis предизвиква премиум сегмента с най-големия електромобил в Европа
Toyota решава основен проблем на автоматичните скорости
Двама български джудисти стартират на световното първенство за кадети
Майкъл Пейдж дебютира в RAF срещу Александър Шлеменко
Арман Царукян посочи изненадващ съперник за завръщането на Илия Топурия
Яир Родригес отпадна от главния бой на Noche UFC, Жан Силва получи нов съперник
Масаж на лицето - какви са ползите?
Повторни операции на яйчника и натрупващата се загуба на яйчников резерв
Кои са най-честите причини за понижено либидо при жените?
Остра интоксикация с фентанил – как се разпознава и лекува?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар