Стамен Белчев със сигурност ще поеме отново отбора на ЦСКА, твърди „Меридиан Мач“. Това стана възможно вчера след като треньорът официално разтрогна договора си с Арда по взаимно съгласие.
Белчев два пъти бе канен да се върне на „Българска армия“ през последната година – още в началото на сезона и след напускането на Люпко Петрович, но два пъти отказа на ръководството на „червените“ заради работата си в Кърджали.
Сега обаче ситуацията е коренно различна заради кризата и промяната а политиката на Арда. Специалистът от Хасково е много амбициозен и искаше да развие отличен отбор в Кърджали, което вече изглажда невъзможно с оглед на несигурността в родния футбол.
Стамен Белчев може да поеме ЦСКА още на момента, което ще означава раздяла с Милош Крушчич. Амбициозният сърбин стабилизира „червените“, но изглежда, че при него този отбор стигна тавана си и едва ли той ще може да го развие.
Крушчич изненадващо пое тима след напускането на Люпко Петрович, за да осигури приемственост, а и защото нямаше как сериозен треньор да пристигне, след като сезонът бе започнал и бе в разгара си. Самият сърбин прояви желание да води ЦСКА в продължение на 5 години, но едва и той вярва на това, при липсата на почти никакъв опит като старши треньор.
Стамен Белчев е бил сериозно ухажван от силния човек в ЦСКА Гриша Ганчев. Треньорът е получил уверения, че ще има пълен кредит на доверие и ще има спокойствие поне в продължение на 2 години, за да може да направи отбор по своя вкус. Треньорът ще има по-голяма сигурност и ще получава по-голяма заплата от Арда, където се разписваше срещу 15 000 лева на месец.
Белчев бе начело на ЦСКА от есента на 2016 година до пролетта на 2018-а. Той успя да наложи агресивен стил на игра и резултатен и приятен за окото футбол, като постигна и знакови победи над Левски в дербито. Стамен е харесван и от „червената“ публика, въпреки че има хора, които не го приеха, тъй като не е свързан исторически с „Армията“.








Мартин, създал "Черна писта":ТИР-овете участват в 42% от смъртните случаи на пътя
Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор
Трагедията на "Тракия": В неделя се сбогуваме Мишо от "Славия" и баща му
Велев: Частният сектор плаща заплатите с труда си, държавният - с данъци и заеми
Хари Стайлс се задави с вода и падна на сцената ВИДЕО
Мирчев: Бюджетът е злонамерен, всички ще плащат
Почина Юлий Славов, бивш депутат от групата на ОДС в 38-то НС
Руските "ястреби" настояват Путин да използва ядрено оръжие и да убие Зеленски
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Виктор Скерлев спечели бронз в Китай
Фурор за България на Балканското първенство по олимпийско таекуондо
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар16:48 | 15 апр 2020 г.
15:38 | 15 апр 2020 г.
13:58 | 15 апр 2020 г.
13:13 | 15 апр 2020 г.
12:42 | 15 апр 2020 г.
12:22 | 15 апр 2020 г.
12:22 | 15 апр 2020 г.
12:16 | 15 апр 2020 г.
12:15 | 15 апр 2020 г.
12:14 | 15 апр 2020 г.
Напиши коментар