Нападателят на ЦСКА Али Соу забравя за изпуснатата дузпа срещу Локомотив Пловдив на финала за Купата на България. Това заяви той след равенството 1:1 с Лудогорец на "Българска армия".
"Труден мач, наистина много напрегнат. Но ние бяхме подготвени. Нямахме ден. Можехме да спечелим, но ни липсваше късмет.
Трудно беше и във физическо отношение. Усещаше се умората от финала. Но се справихме добре. Извлякохме енергията, която ни беше необходима.
Психически бях подготвен за мача. Не бях доволен с резултата от финала, но нямаше какво да се направи след края. Забравям за този пропуск", каза Соу.








Челен сблъсък край Разград след заспиване зад волана
Близки скърбят за убития 36-годишен мъж на Лъвов мост: "Дано си на по-добро място"
Над 150 сигнала към пожарните за денонощие, 94 пожара са потушени
“Луксът” да пътуваш с БДЖ: Фасове, разправи седалки, бутилки с урина
Идва ли краят на евтините стоки от Китай, поръчани онлайн след 1 юли?
Доза фентанил и 10 евро ли бутнаха Къци от Лъвов мост? ВИДЕО
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Коментари
Напиши коментар07:51 | 6 юли 2020 г.
Напиши коментар