Нападателят на ЦСКА Али Соу забравя за изпуснатата дузпа срещу Локомотив Пловдив на финала за Купата на България. Това заяви той след равенството 1:1 с Лудогорец на "Българска армия".
"Труден мач, наистина много напрегнат. Но ние бяхме подготвени. Нямахме ден. Можехме да спечелим, но ни липсваше късмет.
Трудно беше и във физическо отношение. Усещаше се умората от финала. Но се справихме добре. Извлякохме енергията, която ни беше необходима.
Психически бях подготвен за мача. Не бях доволен с резултата от финала, но нямаше какво да се направи след края. Забравям за този пропуск", каза Соу.








Инсулт покоси шофьор на АМ "Тракия", с опасност за живота е
Експерти за войната по пътищата: Институциите броят жертвите, докато корупцията управлява системата
Мездра обяви тридневен траур в памет на двамата загинали младежи в катастрофа
Бруталната жега идва на Балканите: От днес за пет дни напред пускаме бавния грил
Вдигането на винетките няма да реши кризата с пътищата
ИПБ за мантинелите: Държавният орган, управляващ милиарди левове, официално вдига ръце
Холивудската актриса Ан Блайт почина на 98-годишна възраст
Кралиците на употребяваните коли – те почти не спират
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Пади Пимблет нападна Арман Царукян: Не заслужава битка за титлата
Битка на Флойд Мейуедър е отменена заради съдебен спор
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
Коментари
Напиши коментар07:51 | 6 юли 2020 г.
Напиши коментар