Треньорът на ЦСКА София Даниел Моралес не беше доволен от представянето на отбора при загубата с 0:3 от Йънг Бойс в Лига Европа.

Моралес изтъкна множеството допуснати грешки във фаза защита като основна причина за поражението.

"За съжаление допуснахме доста грешки. Бяхме неорганизирани. Направихме индивидуални тактически и технически грешки, които досега не съм виждал. Излязохме малко неспокойни срещу един добър отбор, много агресивен, който играе с много хора в атака. За 30 минути получихме три гола, а те имаха и още ситуации. Не се справихме с нашите задачи в защита. Проблемът не е на един, двама или трима. Проблемът е в организацията, защото доста хора участват във фаза защитна. Допуснахме доста грешки и колективни, и индивидуални. Имахме идея как да противодейставе, но не стана. Имаше напрежение във фаза защита, стигна се до ситуации с числено предимство за съперника в атака. Второто полувреме коригирахме някои неща, но това не беше достатъчно, за да се върнем в мача", заключи временният треньор на ЦСКА, цитиран от БНР.