Треньорът на ЦСКА Любо Пенев бе видимо разочарован от изпусната победа срещу Лудогорец - 1:1 на "Армията" в полуфинал за Купата на България.
"За мен играхме по-добре и заслужавахме да победим. Поне с разлика, но както винаги споделяме това е игра на голове. 1:1 - мачът остава отворен. Имаме втори мач след седмица, ще продължим в същата линия."
"Много е хубаво, че играхме по добре. Поздравявам мочетата. Това е положителна оценка за тях, справиха се много добре, но ни липсваше голът", каза Пенев след срещата".
"Аз съм треньор, който обича агресивната игра, атакуващия футбол. Да сме близо до вратата на съперника, този футбол обичам. Днес го показахме. На това уча момчетата. Радвам се, че много бързо се адаптираха към това, което им се задава. Искам да ги похваля справиха се много добре", заяви Пенев.
"Мачът е отвороен ще продължим да играем по същия начин. Не се предаваме. Аз не се шегувам, говоря сериозно. Целите са поставени. В съблекалнята знаят за какво става въпрос и тренираме, работим", добави Пенев.








Отпушват АМ "Тракия" за уикенда: Два ключови ремонта приключват днес
Горещините се местят на изток: До 41° в България и температурни рекорди в Централна Европа
Очевидец на АМ "Тракия": Колата беше смазана, започваше от задните врати, предните ги нямаше
Цял боен арсенал – 73 пистолета заловиха в камион на „Капитан Андреево“
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията, МФ очаква 100 млн. евро от данъци
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Как работят виртуалните предавки на Porsche Taycan
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
Жури де Соуса за SENSHI Grand Prix: Различен съм и мога да се конкурирам с всеки в тази категория
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Антъни Джошуа е готов да обсъди битка с Тайсън Фюри в САЩ
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Коментари
Напиши коментар01:56 | 24 апр 2024 г.
03:32 | 10 апр 2021 г.
01:12 | 10 апр 2021 г.
20:48 | 9 апр 2021 г.
16:08 | 9 апр 2021 г.
15:21 | 9 апр 2021 г.
03:37 | 9 апр 2021 г.
15:26 | 8 апр 2021 г.
12:48 | 8 апр 2021 г.
12:25 | 8 апр 2021 г.
Напиши коментар