Капитанът на ЦСКА  Юрген Матей бе разочарован от загубата на тима с 0:1 от Зоря Луганск. Защитникът е на мнение, че поражението е изцяло вина на "червените" и не трябва да се търси влияние на съдията, въпреки че отборът е заслужавал поне една дузпа.

"Имахме ситуации през първото полувреме, а те вкараха с може би единствения си удар през целия мач. Нещата се получиха твърде неприятно за нас. Изиграхме добър двубой през първата част, имахме шансове, но не вкарахме. Трябваше да продължим така и след почивката.

Тази загуба е изцяло наша грешка. Трябваше поне да не загубим. Те ни дадоха доста пространства през първата част, но след това предадохме двубоя. Те пресираха доста високо, но пак имахме шанс да играем футбол. Трябваше да намерим начин да продължим", каза Матей.

"Ако трябва да бъда честен, имаше избутване при ситуацията за дузпа. Реферът изгуби контрол в мача, но трябва да гледаме себе си. Заслужавахме поне една точка, но не съдията ни е виновен", завърши бранителят на "червените".