Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов коментира победата с 2:1 над Арда Кърджали в София.

"Трябва да заявя ясно и категорично на футболистите, че такова поведение не пристойно за футболисти и отбор като ЦСКА. Ако това нещо се повтори, бъдете сигурни, че тук ще падат глави. Аз такова поведение не понасям и не толерирам. Трябва да са наясно къде, всеки мач да оставят сърцата си и душите си на терена. Такова скандално първо полувреме, просто да забравят вече. Кой е очаквал такова нещо? Дадох им възможност в паузата да отдъхнат и физически, и психически. бяха подготвени по най-добрия начин за този мач и да направят такова първо полувреме.

Второто коригирахме. Видяхме духа и бойкостта, които ЦСКА трябва да притежава през цялото време. Не може да делим игровото време на първо полувреме слабо, второ – добро. Че те можеше да ни вкарат 2-3 гола първите 10 минути. После какво правим? Това е недопустимо такова поведение", заяви Младенов.

Снимка: Lap.bg