Те бяха по-добрият отбор. Това призна наставникът на ЦСКА Алан Пардю след поражението от големия съперник Левски с 0:1 във финала за Купата на България.
„Мисля за футболистите и за феновете, не се справихме добре и те бяха по-добрият отбор. Те ни направиха живота труден – мачът беше завързан, но те поведоха след този рикошет, мисля, че имахме силен период, но не успяхме да вкараме гол. Мисля, че трябваше да се справим с играта им в полузащита, там те бяха на висота – нямахме и острота в атака. Вион беше един от най-добрите на терена днес, разчитахме на него да се справи с техните халфове“, започна британският специалист.
„Играта много често беше прекъсвана, трудно можеш да набереш инерция. Много труден ден за нас, днес не мисля дали ще остана или не на треньорския пост. Трябва да се фокусираме върху последните ни два мача от сезона. Мисля, че играчите знаят, че не играхме технически добре – просто се изправихме срещу по-добър отбор, понякога трябва да го приемеш. Като мачът не върви, човек наистина може да си помисли, че играчите не дават всичко от себе си, но аз съм убеден в обратното.
„Няма как да сме щастливи от представянето си, нормално е и феновете да са изнервени, голът промени цялата динамика на мача – днес не е денят да коментираме бъдещето“, завърши той по отношение и на напрежението в тунела след мача, при което е имало размяна на обидни реплики между влезлия от пейката Амос Юга и фенове на „армейците“.







Двама нови депутати от "Прогресивна България" положиха клетва
Измамите с пробега: Купуваме коли с до 70 000 км скрита история
Могат ли иранските подводници да застрашат ВМС на САЩ?
В "България сутрин" на 16 май от 09:30 часа: Най-модерният грим за баловете тази година
Задържаха двама, откраднали 500 евро от румънец
Млада жена на тротинетка е блъсната на пешеходна пътека в Пловдив
DARA ще пее под №12 на финала на "Евровизия" утре
Летището в Хелзинки спря работа за три часа поради заплаха от дронове
Какви слабости крие Toyota RAV4 (XA40)
Euro NCAP алармира за опасен дефект в популярен китайски модел
Таен код в Dacia спасява човешки животи
Mercedes вкарва над 144 000 автомобила в сервизите заради гаснещи табла
Нов дом за бъдещи шампиони по борба отвори врати в Етрополе
Петима български борци стартират днес на европейското за кадети в Самоков
Джай Опетая ще се бие за титлата на WBC това лято
Ронда Рoузи: "Настроена съм единствено за победа!"
Лазаркиня или миризливо еньовче — ароматният горски лечител
Инфекции на пикочните пътища при жени
Нов подход усилва противотуморното действие на NK клетките
Изследване на метилмалонова киселина – кога насочва към дефицит на витамин B12?
Коментари
Напиши коментар07:16 | 24 апр 2024 г.
05:08 | 16 май 2022 г.
21:15 | 15 май 2022 г.
21:04 | 15 май 2022 г.
20:59 | 15 май 2022 г.
Напиши коментар