Бившият футболист и изпълнителен директор на ЦСКА – Георги Илиев – Майкъла, разкри пред SportLive.bg, че е спечелил бас срещу съсобственика на Локомотив Пловдив Христо Крушарски. Облогът между двамата е бил свързан със срещата на тима на Саша Илич и „черно-белите“.
„Червените“ победиха с 1:0 пловдивчани в предишния кръг от плейофите в шампионския поток. Скъпоценният успех за ЦСКА донесе Юрген Матей с попадение в 25-ата минута. Двубоят се игра на 27 май.
„Подсетете през медията си г-н Крушарски, собственикът на Локомотив Пловдив, че все пак ми дължи една вечеря, шампанско… Казах му как ще завърши мача срещу ЦСКА, казах му резултата. На него му дадох хикс и победа за Локо Пд, а аз взех твърдия успех за ЦСКА. Нека да удържи на думата си. Той е коректен и почтен човек! Подсетете го да ме покани на една вечеря“, отправи призив Илиев към Крушарски.
„Нека да ми звънне след мачовете в събота. Не съм в София и ще пътувам за чужбина в петък“, уточни още Майкъла.








Централна прогноза
Краеведът Цветан Цветанов: Родова памет няма
Челен удар край Луковит:14-годишно дете пострада тежко
Украйна не е единствената бойна организация, която оформя автономна война
Първан Симеонов: Може да се окаже, че моделът остава без Борисов и Пеевски, но с нов началник
Стоичков след среща с Марко Рубио: Впечатлен съм от него
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Шампионска титла и два сребърни медала за България от Европейското по сумо
Зандър Заяс прие с достойнство първата загуба в кариерата си
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар18:51 | 3 юни 2023 г.
09:21 | 3 юни 2023 г.
08:11 | 3 юни 2023 г.
Напиши коментар