Загубата на ЦСКА с 0:2 от Сепси в първи мач от 2-ия квалификационен кръг на Лигата на конференциите предизвика гнева на феновете на стадион “Българска армия”. След края на срещата част от привържениците в Сектор “А” освиркаха футболистите и отправиха цинични скандирания.

Прибиращия се към съблекалните Иван Турицов влезе в словесна конфронтация с тези зрители, които си изпуснаха нервите.

Играчът на “червените” размени реплики с фенове пред предпазната ограда, а сетне имаше разправия с феновете и пред съблекалнята на „Армията“.

“Искам да се извиня на всеки един за грозната реакция от моя страна след края на мача!…”, написа Иван Турицов във фейсбук.

Последваха много коментари, като голяма част от тях бяха в духа, че искал само извинения. Хората визираха изпуснатата дузпа срещу ЦСКА 1948 в 101-ата минута, която в крайна сметка коства титлата на ЦСКА.

"Заради теб има деца, които още не са виждали ЦСКА шампион", "Стига искал само извинения" и т.н., гласят коментарите в тази насока.

Реваншът между ЦСКА и Сепси на румънска земя е другия четвъртък, отново от 20:00 ч.

Снимка: Lap.bg