Организираните фенове на ЦСКА от Сектор Г излязоха с послание след успеха на водения от Нестор Ел Маестро тим с 1:0 над Арда Кърджали в ¼-финалите в турнира за Купата на България.
Успехът класира армейците на полуфиналите в надпреварата за трофея.
„Воля, манталитет и постоянство! Благодарим на всички присъствали днес – в неделя продължаваме! Напук на всичко!“, написаха от Северната трибуна във фейсбук.
Навръх националния празник, 3 март, ЦСКА приема Берое в шампионатен мач, отново на Националния стадион „Васил Левски“, който се превърна в дом на отбора, докато се изгради новия стадион.








Работодатели и синдикати се разединиха в оценките си за новия бюджет
Кървава равносметка: Протест на "Ангели на пътя" и масови проверки на мантинелите от държавата
Скандалът за Бюджет 2026: От обвинения за рекордни харчове до сравнения с Бърни Мадоф (ВИДЕО)
Експерт: Цените на винетките не са адекватни за състоянието на пътищата
Ромео Бекъм прави актьорския си дебют в гей спортна драма (СНИМКИ)
Калин Стоянов: Страната тъне в кризи, Демерджиев да излезе от TikTok
Държавата липсва в битката с катастрофите: Единствено брои загиналите и ранените
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големи шансове за огромен пробег
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментар06:56 | 24 апр 2024 г.
09:38 | 29 фев 2024 г.
Напиши коментар