Левият защитник на ЦСКА Брадли де Нойер има шанс да попадне в групата за дербито с Левски в неделя. 26-годишният футболист тренира на пълни обороти от началото на седмицата. Той ще вземе пълноценно участие и в оставащите три занимания на червените до мача със сините – в четвъртък, петък и събота.
Нидерландецът за последно бе на терена при домакинството на Черно море на 15 май 2023 година, което се проведе в Пазарджик и бе спечелено с 2:0. Тогава той се появи в игра в началото на второто полувреме, след като замени Иван Турицов. Само 8 минути по-късно обаче Брадли трябваше да излезе от терена, защото получи много тежка контузия на коляното. След нея крайният бранител се подложи на хирургическа интервенция. Възстановяването му не протече така, както се надяваха червените.
Заради контузия Мартин Стойчев напусна принудително терена срещу Локо Пд. Съмненията са за сериозна травма в коляното. Иван Турицов пък продължава да не тренира на пълни обороти и за дербито с Левски се очаква отново Шакич и Вион да стартират по фланговете на защитата, а Санянг да е опция от резервната скамейка, където може да седне и Де Нойер.








Мартин, създал "Черна писта":ТИР-овете участват в 42% от смъртните случаи на пътя
Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор
Трагедията на "Тракия": В неделя се сбогуваме Мишо от "Славия" и баща му
Велев: Частният сектор плаща заплатите с труда си, държавният - с данъци и заеми
Хари Стайлс се задави с вода и падна на сцената ВИДЕО
Мирчев: Бюджетът е злонамерен, всички ще плащат
Почина Юлий Славов, бивш депутат от групата на ОДС в 38-то НС
Руските "ястреби" настояват Путин да използва ядрено оръжие и да убие Зеленски
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Виктор Скерлев спечели бронз в Китай
Фурор за България на Балканското първенство по олимпийско таекуондо
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар19:27 | 4 апр 2024 г.
18:20 | 4 апр 2024 г.
15:07 | 4 апр 2024 г.
09:28 | 4 апр 2024 г.
Напиши коментар