Бившият треньор и футболист на ЦСКА Сашо Борисов коментира вчерашната победа на червените в дербито срещу Левски с 2:0. Той похвали наставника Нестор Ел Маестро, че си е свършил добре работата и разкри, че е бил изненадан от агресията на футболистите.
„Видях в треньора една страхотна промяна по време на целия мач. Сигурно неговите указания са били футболистите да бъдат спокойни, мотивирани и да преследват победата през целия мач. Агресията, която играчите на ЦСКА показаха от първата минута, ме изненада. Защото имаше много колебливи игри преди това.
В самия мач страхотна промяна. Нямаше изнервени футболисти. Ел Маестро си свърши добре работата. Не направи такива грешки, каквито допусна срещу Локомотив Пловдив. Имаше страхотно спокойствие в целия отбор и увереност, че този мач ще бъде спечелен“, заяви Борисов в Актуално студио „Дерби“.








Чипс от тиквички с дзадзики сос по гръцка рецепта
България отстъпи с 0:3 пред Сърбия в Лигата на нациите
Късмет и отлични финанси за 6 китайски зодии на 15 юни 2026
Везенков изпрати най-успешния си сезон под звуците на Бангаранга
ПБ са категорични: Конфликтът в Украйна няма да се разреши по военен начин
Невиждано оспорван Льо Ман, Toyota се върна на върха
Класическият Mercedes-Benz S-Class на Мелания Тръмп получи нов живот
Koenigsegg за 5 милиона долара се паркира на яхта за 86 милиона
Безпилотно такси помогна на крадец да избяга
Дъжд и гръмотевици заплашват UFC White House
Дейна Уайт обяви рекордни бонуси за UFC White House
Даниел Кормие: Алекс Перейра ще получи 10 милиона долара за UFC White House
179 деца се пуснаха на Държавното по карате във Велико Търново
Започва кампанията „Седмица на отворените врати” за туберкулоза
През 2025 година ЕМА има рекорден брой одобрени лекарства според годишния доклад на агенцията
Анизакиаза – паразитоза от суши и сурова риба
Има 4 основни рискови фактора за инфаркт и инсулт
Коментари
Напиши коментар16:01 | 24 апр 2024 г.
16:39 | 8 апр 2024 г.
16:29 | 8 апр 2024 г.
15:53 | 8 апр 2024 г.
15:13 | 8 апр 2024 г.
Напиши коментар