Изпълнителният директор на ЦСКА Стоян Орманджиев не е искал клубът да подписва нов тригодишен договор с Амос Юга през април 2023-а, пише Тема спорт. Това разкри лидерът на организираните привърженици Иван Велчев-Кюстендилеца в дискусия с други фенове в социалните мрежи. Той потвърди и новината, че месечното възнаграждение на африканеца възлиза на 30 000 евро и това сериозно затруднява евентуална раздяла с него.
„Отговарям ти за договора на Юга. Тогавашните ръководители искаха да подпишат за 3 години на 30 000 евро с него. След отказ от страна на Орманджиев да подпише подобен договор, му беше казано, че към Юга има интерес от арабския свят и подписват договор с него за да могат да вземат пари от предстоящ трансфер. По това време всички договори в ЦСКА се подписваха от двама – ДГ (б.р. – Данаил Ганчев) от страна на Ганчеви и Орманджиев от страна на сегашните ръководители. След подписването на договора трансфер не беше осъществен“, обясни Велчев.
Самият Орманджиев намекна за нещо подобно на пресконференцията в началото на месеца. Той бе попитан за безумно дългия договор на 31-годишния Юга, на което директорът отговори, че новата власт тепърва е започнала да навлиза в клуба през март 2023-а и е логично кой е имал по-силна дума при подписването му през април същата година.
Снимка: Lap.bg








Бащата на Сияна: Крият истината за трагичното ПТП на "Тракия" с деца
Космическият белег на близо 4 млрд. години: Учени изровиха най-стария кратер на Земята
От "Златната игла" до Кан: Пътят на Ивет Бианки в света на висшата мода
Четири от US самолетите отпътуваха от летище “Васил Левски”
Доказаха ли, че има живот на Марс?
ГЕРБ разочаровани от бюджета на ПБ, очаквали да е по-амбициозен
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Джон Джоунс загатна за завръщане: Движа се така, сякаш никога не съм си тръгвал
Иън Гари обясни защо подписа с Еди Хърн: Искам повече хора да знаят кой съм
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар14:13 | 30 юни 2024 г.
22:52 | 28 юни 2024 г.
16:21 | 28 юни 2024 г.
13:09 | 28 юни 2024 г.
10:13 | 28 юни 2024 г.
09:14 | 28 юни 2024 г.
08:30 | 28 юни 2024 г.
Напиши коментар