От ЦСКА излязоха с официална позиция относно информациите от последните дни, че ще има сливане с ЦСКА 1948.
Това е една от най-горещите теми във футбола ни през последните дни и евентуална такава стъпка би превърнала бъдещия клуб в изключително богат, защото и двата са в отлично финансово състояние.
Но от "Българска армия" са категорични, че тези информации не отговарят на истината,
Съобщението от ЦСКА без редакторска намеса:
Ръководството на ЦСКА категорично изразява възмущението си от твърденията в публичното пространство, че клубът ни възнамерява да участва в бъдещи проекти под каквато и да е форма („сливания“, „обединения“ и т.н.) с други футболни клубове или юридически лица. Приемаме всички подобни публикации, коментари и внушения за зле скалъпени опити за всяване на интриги и напрежение в клуба и в „червената“ общност в момент, в който ЦСКА е в процес на качествена трансформация и изграждане на солидни основи за бъдещето си развитие. ЦСКА е клуб със 77-годишна история и е доказана футболна марка не само в България, но и на европейската сцена.
Клубът ни е социален феномен и ние носим историческа отговорност да пазим авторитета, името и обичта на милиони българи. В тази връзка ясно искаме да изразим решимостта си да се противопоставяме на всички зложелатели и откровени манипулатори, чиято единствена цел е да отклонят ЦСКА от предприетия път към превръщането му в модерен европейски клуб, с който всички негови привърженици да се гордеят. Убедени сме, че подобни „сензации“ няма как да разколебаят истинските „армейски“ фенове в подкрепата им към любимия клуб и заедно ще извървим пътя до голямата цел.
Само ЦСКА!
Снимка: БГНЕС







Какво си казаха Радев и главнокомандващия силите на НАТО в Европа
Европол разби онлайн мрежи на насилници, упоявали и изнасилвали жени
Младежи унищожиха с джипа си дюни на "Каваци"
Франция се готви за война с висока интензивност в Европа
Демерджиев разформирова звеното за подпомагане на министъра на вътрешните работи
Призив към премиера на РСМ Мицкоски: Време е да кажете истината
Bentley показа уникална преливаща боя
EС ще ограничава скоростта от... Космоса
Кога шумът от гумите е по-силен
BYD не иска съюзи в Европа
Гасиев стана пълноправен световен шампион на WBA – на негово място можеше да бъде Кубрат Пулев
Мирно срещу Лукеи и Дегир срещу Бен Мабрук в резервните битки в SENSHI Grand Prix
Федерацията покани националите по класическа борба на лагер
Нейтън Кук преди SENSHI 32: Искам да се бия срещу най-добрите бойци
10 признака, че тялото ни има нужда от повече почивка
Александровска стартира безплатен скрининг за хора с наднормено тегло и затлъстяване
Яйчниците остават активни и след менопаузата
Дифузен В-едроклетъчен лимфом – най-честият агресивен лимфом
Коментари
Напиши коментар23:08 | 6 окт 2025 г.
23:08 | 6 окт 2025 г.
20:49 | 6 окт 2025 г.
20:38 | 6 окт 2025 г.
20:25 | 6 окт 2025 г.
19:53 | 6 окт 2025 г.
19:47 | 6 окт 2025 г.
19:46 | 6 окт 2025 г.
19:40 | 6 окт 2025 г.
19:31 | 6 окт 2025 г.
Напиши коментар