За първи път от много години ЦСКА насочи трансферните си усилия към българския пазар и конкретно към родни футболисти от Първа лига.
Очаква се през зимата при "червените" да преминат две от най-горещите имена в елита ни, които логично са и национални състезатели.
Става въпрос за правещия фурор от началото на шампионата - крилото на Славия Кристиян Балов, както и вътрешния халф на Спартак Варна Цветослав Маринов. Към днешна дата са основни елементи на младежкия национален отбор, но няма да е изненада, ако скоро да бъдат викнати и при мъжете.
Твърди се, че двамата вече имали предварителни договори с ЦСКА, но тази информация все още не е потвърдена, пише "Мач Телеграф".
Споменава се сумата от 1 000 000 лева, която ще бъде платена на Славия за Кристиян Балов, като "белите" няма да запазват процент от правата му при бъдещ трансфер. Това е двойно по-висока сума от тази, на която младокът е оценен от специализираната платформа "Трансфермаркт". Там той струва 250 000 евро (около 500 000 лева), но сайтът не е много точен на родния пазар.
Слуховете за 20-годишния Цветослав Маринов все още не насочват към трансферната сума, която "червените" ще платят на Спартак Варна за правата му.
Иначе двамата набелязани потвърждават отново желанието на ръководството на ЦСКА в отбора да играят таланти от България.
Снимка: Lap.bg
Христо Янев ли е точният треньор за ЦСКА?







Адв. Рангелов за убийството в Пловдив: По възраст - деца, по поведение - жестоки и увредени хора
Крис Картър променя "Досиетата Х": По-малко романтика, повече страх
Централна емисия
Ан Хатауей с шеметна визия и изповед за третата бременност
Хитрости, които правят готвенето по-лесно
Мирчев: Вече живеем във война на дронове на 300 км от нас
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Коментари
Напиши коментар18:39 | 23 окт 2025 г.
18:13 | 23 окт 2025 г.
18:03 | 23 окт 2025 г.
16:09 | 23 окт 2025 г.
16:02 | 23 окт 2025 г.
15:40 | 23 окт 2025 г.
15:26 | 23 окт 2025 г.
15:17 | 23 окт 2025 г.
15:02 | 23 окт 2025 г.
14:42 | 23 окт 2025 г.
Напиши коментар