Защитникът на ЦСКА Иван Бандаловски даде интервю в предаването "Зона спорт", в което заяви, че не е обиден на своя роден тим Левски.
"Успях да си отпочина и се чувствам добре. Вече започнахме подготовка. Поставям си за цел да вземем титлата и купата и да покажем по-добри игри от пролетта", заяви бранителят.
"Началото ми в ЦСКА бе трудно - бях контузен, с наднормено тегло. Тогава знаех, че трябва да изчакам зимната пауза, за да играя отново. През зимата говорихме с Милен Радуканов и разбрах, че това е последният ми шанс за голям футбол."
"Започнах да давам най-доброто от себе си и това даде резултат", допълни десният бранител.
"Бил съм като малък в Левски, сега съм щастлив в ЦСКА. Чувствам се много добре, феновете ме приеха. Не съм бил обиден на Левски, просто бях взел решение да отида в Ловеч."
"Между Литекс и ЦСКА разликата е огромна. Те станаха шампиони и имаха само 3000 човека публика. ЦСКА като става шампион има поне 20 000", иронично заяви по адрес на ловчанлии националът.
"Беше доста тежко за мен във Фейенорд. Аз отидох млад там и направих доста грешки. Сега, ако отида в чужбина, няма да ги повторя."
"Не знам интерес от Лацио, чух от вестниците. Трябва да говорите с ръководството. Искам да остана в ЦСКА и да постигна целите си, но е нормално, ако дойде някоя сериозна оферта, да изляза навън."
"Трудно ще намерят заместник на Гара Дембеле, но Левски си е Левски. Имат и други силни футболисти. Ще е интересно първенство, но дано ние сме пред тях", завърши Иван Бандаловски.







Костадин Костадинов призова за бойкот на Евровизия
Румен Петков: Омразата тръгва от парламента
Желязков: Българските евромонети ще са законно платежно средство от 1 януари
„Арда“ надви „Локомотив“ на „Лаута”
Астън Вила прекъсна серията на Арсенал с гол в края
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Кога са изобретени електрическите прозорци
Джей Опетая след победата: Бих се като г*вно
IBF подкрепи двубой между Усик и Уайлдър
Вижте видео на бруталния нокаут в двубоя между Опетая и Джинкара
Фостър и Фултън затварят усти – време е за битка за титлата на WBC
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар