Милан направи 3:3 у дома с Дженоа и вече шест поредни мача няма победа във всички турнири. Росонерите остават на второто място в Серия А след 35-ия кръг със 71 точки в актива. Мачът бе белязан от много протести на феновете на Милан, заради нулевия сезон.

Още в 4-ата минута Дженоа поведе. Фикайо Томори събори в наказателното поле Волиако и съдията отсъди дузпа. Матео Ретеги изпълни точно за 0:1. Милан се окопити и натисна. След няколко пропуска Алесандро Флоренци изравни. Той засече с глава от упор центриране на Чуквуезе.

Веднага след паузата Дженоа отново поведе. Кейлъб Екубан се разписа с глава след центриране отдясно. Хората на Пиоли обаче отново показаха характер. Матео Габия изравни с глава след корнер, а 3 минути след това Оливие Жиру изведе Милан напред след добро подаване на Пулишич.

Милан обаче отново се пропука в края. Центриране на Торсби бе избито от Томори в краката на Тиау и се стигна до автогол и крайното 3:3. Така Дженоа с 2 точни удара в мача вкара три гола.