Ромелу Лукаку и Марцело Брозович са си скочили на бой в съблекалнята след равенството на Интер със Спарта Прага на старта на Шампионската лига. Според медиите в Италия белгиецът с обвинил колегите си, че не са дали всичко от себе си в мача, което не било прието никак добре от хърватина.
“Това са нормални неща за всеки един отбор, случват се в съблекалнята. Няма дори нужда до го обсъждаме повече”, заяви защитникът Стефан Де Врай.
“В този мач толкова много неща не се получиха добре за нас, липсваше ни дух и това не бива да се случва отново. Те имаха повече желание за победата, а ние не бяхме на тренировка. Не можахме да покажем на какво сме способни и сме разочаровани”, каза още защитникът.
“Нерадзурите” ще имат възможността да поправят грешката в градското дерби с Милан в събота, а следващият мач в Шампионската лига е на 2 октомври - гостуване на Барселона.








Кампанията "Кошница с грижа" се разраства с още пет големи магазина
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Захарова се присмя на Стармър след оставката, прати го да коси трева в Русия
Радев: Работим за качествена промяна в икономическия климат
Тригодишно дете почина в Пловдив, задавило се е
Ferrari Enzo стана най-скъпата кола, продадена в интернет
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Renault промени из основи Megane
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Коментари
Напиши коментар20:19 | 19 сеп 2019 г.
19:40 | 19 сеп 2019 г.
Напиши коментар