Защитникът на Интер Милан Шкриняр заяви, че е бил фаулиран от Джанлука Манчини при изравнителния гол на Рома. “Нерадзурите” водеха с 2:1 в резултата на “Олимпико”, но в последните минути Шкриняр бе надскочен от Манчини, който донесе равенството на домакините.

“Играхме добре през второто полувреме и е много жалко, че не победихме. Но пък и Манчини ме удари с лакътя си при изравнителния гол. Няма обаче какво да направим, можехме да спечелим, ако бяхме реализирани положенията си”, каза словакът след мача.

Шкриняр обясни и радостта си, след като вкара първия гол на Интер. “Тази целувка беше за дъщеря ми, след това прегърнах Пинтус (бел. ред. фитнес треньор в Интер), защото той предвиди, че ще вкарам.

Щастлив съм, че Конте ми има доверие. Нормално е в толкова сгъстена програма да не играеш винаги. Важното е, че отборът върви добре. Аз лично съм доволен, че върнах доверието на треньора”. каза още Шкриняр.