Интер постигна втората си победа в Шампионската лига след като се наложи с 2:1 над Залцбург у дома. Мачът не беше толкова лесен за нерадзурите, колкото очакваха феновете. Австрийците дори изравниха за 1:1, но гол от дузпа на Хакан Чалханоглу донесе трите точки за тима на Симоне Индзаги. Интер има седем точки от три сблъсъка в група D.

След като излязоха напред в резултата в 19-ата минута с първия гол на Алексис Санчес след завръщането му в Интер, нерадзурите бяха застигнати в началото на второто полувреме. В 57-ата минута Залцбург изравни резултата с гол на Глох, който с ефектен удар с десния крак превърна в гол подаването на Кяергаард.

Броени минути след това Интер отново поведе. Гурна-Дуат събори Фратези в наказателното поле и съдията посочи бялата точка. Чалханоглу реализира от дузпата за 2:1. Всичките 7 гола на турчина в Шампионската лига са реализирани в домакинства на отбора му. Имаше и гол на Лаутаро Мартинес, но той бе отменен заради засада в 81-ата минута.

Залцбург остава с три точки на третото място в групата и в следващата среща приема Интер.