Суперзвездата Кристиано Роналдо напусна с мускулна контузия европейската квалификация между Португалия и Сърбия и стресна сериозно Ювентус.
Двубоят от група В завърши 1:1, а нападателят напусна в 31-ата минута с проблем в бедрото, като на този етап не е ясно колко сериозна е травмата.
Мачът в Лисабон предложи много интересни моменти, като още в 5-ата минута Уилям Карвальо пропусна от чиста позиция. Малко след това Руи Патрисио събори Гачинович в наказателното поле и Душан Тадич превърна отсъдената дузпа в гол.
Роналдо накара Дмитрович да избива силния му шут в 9-ата минута, а малко след това вратарят на гостите се справи и с опит на Рафа. В края на първото полувреме Португалия все пак изравни.
Първо в 38-ата минута Соуса стреля с глава над вратата, но в 42-ата Данило Перейра получи възможност да напредне и със страхотен изстрел, след който топката се отби и в гредата, се стигна до 1:1.
Сърбите пропуснаха да си върнат преднината чрез Тадич, който от чиста позиция не успя да стреля, а веднага след паузата Лазович накара Патрисио да спасява опита му. В 56-ата минута и Ляич не успя да вкара, когато прехвърли вратата. Това бяха страхотни минути за Сърбия!








Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар12:30 | 26 мар 2019 г.
11:37 | 26 мар 2019 г.
10:16 | 26 мар 2019 г.
08:36 | 26 мар 2019 г.
07:46 | 26 мар 2019 г.
07:26 | 26 мар 2019 г.
07:01 | 26 мар 2019 г.
05:50 | 26 мар 2019 г.
05:47 | 26 мар 2019 г.
01:29 | 26 мар 2019 г.
Напиши коментар