В ход са преговори за преподписване между Ювентус и Хуан Куадрадо, информира "Гадзета дело Спорт". Според изданието двете страни могат да постигнат договорка още до края на този месец. Настоящият контракт между Юве и поливалентния футболист изтича в края на този сезон.

Сочи се, че 33-годишният колумбиец Куадрадо иска да преподпише с Ювентус за още 2 кампании, а от ръководството на клуба предпочитат да се стигне до контракт само до лятото на 2023-а.

Припомняме, че миналия уикенд "бианконерите" победиха драматично като домакини Фиорентина с 1:0 в мач от 12-ия кръг на Калчото.

Никола Миленкович от "виолетовите" получи втори жълт, респективно червен картон в 73-ата минута на двубоя, а Юве стигна до успеха с гол именно на Хуан Куадрадо в първата минута на добавеното време на срещата, играна в Торино.