Феновете на Ювентус освиркваха играчите на бианконерите след загубата с 0:1 от Удинезе снощи, но ултрасите скандираха името на Масимилиано Алегри в последните минути. Ювентус претърпя втора поредна загуба и общо трета за сезона. Първият гол на Лаутаро Джанети в Серия А донесе на Удинезе трите точки в Торино, а феновете на Ювентус освиркваха играчите както след края на първото полувреме, така и след последния сигнал в срещата.

Но докато ултрасите са недоволни от футболистите в края на мача агитката в "Курва Суд" скандира името на треньора Масимилиано Алегри. Роденият в Ливорно специалист изравни легендата Марчело Липи като мачове начело на клуба. Двамата имат по 406 и са на второто място в таблицата след Джовани Трапатони. Алегри отново изпусна шанса да вземе точка №1000 като треньор в Серия А.