Ювентус надигра Монца с 2:0 в последния си мач от 38-ия кръг на Серия А. Головете за тима от Торино вкараха в рамките на три минути в средата на първото полувреме Федерико Киеза и Алекс Сандро. Монца завърши мача с човек по-малко, след като Алесио Дзербин бе изгонен заради втори жълт картон.
В 26-ата минута на мача Федерико Киеза получи хубав пас в наказателното поле и вкара с удар до десния стълб. Само две минути по-късно Аксе Сандро вкара с глава след изпълнение на корнер.
Тимът на Ювентус е на трето място в класирането, като може да бъде изместен от Аталанта, при положение, че тимът от Бергамо спечели последните си два мача.
Отборът на Монца приключи на 12-о място в класирането на Серия А.








Магията на Еньовден: Слънцето, водата и билките придобиват лечебна сила
Времето днес, 24 юни: Облаци и поройни валежи с гръмотевици
Хороскоп за 24 юни: Интуиция, успех и важни разговори
Правителството ще обсъжда по-висок размер на социалната пенсия за старост
Еньовден е: Денят на Св. Йоан Кръстител
Днес гръмотевични бури и градушки, но слънце край морето
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Иън Гари нападна Махачев: Бие се само веднъж годишно
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
Коментари
Напиши коментар21:47 | 25 май 2024 г.
21:06 | 25 май 2024 г.
Напиши коментар