Вратарят на Байерн Мюнхен Мануел Нойер заяви, че Бастиан Швайнщайгер липсва на съотборниците си в националния тим на Германия.
Новият капитан на Маншафта лекува контузия в коляното, а за капак получи възпаление на сливиците преди дни и пропусна традиционното празнуване на Октоберфест.
"Разбира се, че той ни липсва много. Това е ясно за всички и ние ще се радваме до един, когато Басти се завърне в игра. Той е много важен играч за нас", заяви Нойер на лагера на националния отбор преди съботния сблъсък с Полша.
"С него се намираме в контакт. В момента Швайни не се чувства добре, защото не е физически здрав. Той иска да се върне на всяка цена на терена и да играе."
"Той е лидерът на отбора и диригент на игрището. Като капитан също липсва на националния отбор, след като Филип Лам вече не е част от Бундестима", каза още стражът пред авторитетния сайт sport1.de.
Тони Кроос допълни: "Басти доказа в продължение на дълъг период от време, че е много важен за националния отбор. Не само по време на последния голям турнир".







На 100 метра под Алпите: Строят тайни трезори за милиардери
2000 декара изгоряха в Котленско, има съмнения за умишлен палеж
Новият ВСС на изпитание: Ще могат ли магистратите да направят независим избор?
Как да привлечете потока на парите според фъншуй
Силен трус разлюля Перу (ВИДЕО)
Джъстин Тимбърлейк показа снимки на порасналите си синове
Европейците избират дизайна на новите евробанкноти
Превишението на скоростта е новото нормално: 79% от американците го правят
OSCA: забравеният символ на автомобилното изкуство
Защо задната скорост може да вие като развалена прахосмукачка
7 култови спортни коли, които си отидоха без наследник
Олга Попова и Алан Тигиев записаха победа и загуба на Световното по борба
Двубоят Джошуа – Фюри е под въпрос: Надеждата угасва
На този ден: Терънс Крофорд стана абсолютен шампион след нокаут над Джулиус Индонго (ВИДЕО)
Двама български джудисти стартират на световното първенство за кадети
Депресия и тау патология могат да стоят зад рисковото шофиране в напреднала възраст
Витамин D е свързан с по-добра когнитивна функция
Проф. Юта-Берглер Клайн: GPT-1 антагонистите, използвани при диабет и за отслабване, предпазват и сърцето
Нов ЯМР, скенер и линеен ускорител ще заработят в ИСУЛ от есента
Коментари
Напиши коментар10:36 | 18 окт 2014 г.
14:59 | 9 окт 2014 г.
14:14 | 9 окт 2014 г.
12:50 | 9 окт 2014 г.
11:02 | 9 окт 2014 г.
10:22 | 9 окт 2014 г.
01:36 | 9 окт 2014 г.
00:32 | 9 окт 2014 г.
Напиши коментар