Президентът на Торино Урбано Кайро призна, че е получи оферти от три клуба за защитника Матео Дармиан. Шефът на „биковете“ постави срок до неделя, в който кандидатите да отправят официалните си запитвания.
Дармиан е смятан за един от най-добрите крайни защитници в Серия А и е неизменен титуляр в националния отбор на Италия. Голям плюс за клубовете е, че бранителят играе и по двата фланга, а освен това може да бъде използван и в халфовата линия.
От няколко месеца се говори, че интерес към Дармиан имат Байерн Мюнхен, Манчестър Юнайтед и още няколко от топ клубовете в Европа. Кайро обаче отсече, че трябва да има яснота до началото на подготовката на Торино.
„Всеки, който започне подготовка с нас, ще остане до края на сезона. Крайният срок за оферти към Дармиан е неделя. В момента имаме три предложения за него, но от уважение към останалите клубове няма да преговаряме с тях. Няма да разкривам имената им. Дармиан е необикновен футболист, който трябва да играе в Шампионската лига“, отсече президентът на Торино пред „Ла Стампа“.
Дармиан е юноша на Милан, но напусна клуба през 2010 година, за да търси повече възможности за игра. В Торино е от 2012 година.







Костадинов: НСО трябва да пази само трима души в държавата
Централна емисия
Централна емисия
Доц. Атанас Славов: ВСС трябва да се избира прозрачно и без партийни квоти
Шефът на Palantir: Подкрепата ми за Украйна ме е превърнала в мишена за Кремъл
Бебе в средата на 40-те: Сиена Милър роди третото си дете
Руски войници се предават пред украински бойни роботи
При гръцката криза: Предложили да бъде продаден Акрополът
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар20:50 | 6 юли 2015 г.
20:47 | 6 юли 2015 г.
20:45 | 6 юли 2015 г.
20:40 | 6 юли 2015 г.
20:38 | 6 юли 2015 г.
20:38 | 6 юли 2015 г.
20:37 | 6 юли 2015 г.
20:36 | 6 юли 2015 г.
20:34 | 6 юли 2015 г.
20:34 | 6 юли 2015 г.
Напиши коментар