Манчестър Сити е хвърлил око на голмайстора на Байерн Мюнхен Роберт Левандовски, информира английският вестник "Сън".
Както е известно, полският национал е спряган за трансфер в Реал Мадрид, който е негова основна цел за следващото лято. Европейският шампион обаче не възнамерява да инвестира крупна сума за играч, който ще чукне 30 години следващия август.
Самият футболист определи слуховете на вестник "АС" като "глупости", но не е ясно как ще реагира на интереса на "гражданите". В материала се казва, че мениджърът на Сити Пеп Гуардиола иска да привлече Левандовски още през зимата. Така обаче Роберт би бил неизползваем в мачовете от Шампионската лига.
Двамата работеха заедно на стадион "Алианц Арена" и Пеп познава отлично качествата на снайпериста. За манчестърци не е проблем да изпълнят всяко желание на своя мениджър, който е със статут на суперзвезда на стадион "Етихад".
Наскоро Левандовски разкритикува трансферната политика на Байерн и си навлече гнева на изпълнителния директор Карл-Хайнц Румениге. Договорът на нападателя е до лятото на 2021 година.








Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар16:29 | 18 сеп 2017 г.
16:20 | 18 сеп 2017 г.
16:09 | 18 сеп 2017 г.
15:49 | 18 сеп 2017 г.
15:36 | 18 сеп 2017 г.
15:31 | 18 сеп 2017 г.
15:30 | 18 сеп 2017 г.
15:26 | 18 сеп 2017 г.
Напиши коментар