Бившият страж на Байерн Мюнхен Ханс-Йорг Бут вярва, че контузеният в момента Мануел Нойер ще успее да се възстанови и да навлезе във форма за световното първенство по футбол в Русия през лятото.
Както е известно, вратарят на баварците пропусна почти целия сезон заради трето счупване на костица в стъпалото, което дори застрашава кариерата му.
Самият той призна преди дни, че ново счупване на същото място на крака може окончателно да го извади от големия футбол.
"Надявам се, че до края на сезона той ще запише мачове за Байерн, навярно и в Шампионската лига. Ману играе на невероятно високо ниво и се надявам, че ще намери място в отбора, за да помогне на Германия на световното", коментира Бут след зрелищното 5:5 между легендите на баварския колос и Ливърпул.







"Армейците" загубиха с 1:3, но продължават напред след победата с 3:0 в първия мач
Швеция свали възрастта за наказателна отговорност на 14 години
Москва отхвърли критиките на Япония за Курилските острови
Късна емисия
ЦСКА се промъкна до плейоф на ЛЕ след загуба с 1:3 от Макаби Тел Авив
София сред най-евтините европейски градове за уикенд туризъм
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар