Легендата на Байерн Мюнхен Оливер Кан се нахвърли върху централния нападател на отбора Роберт Левандовски, който не направи нищо запомнящо се при снощното поражение с 1:2 от Реал Мадрид в Шампионската лига.
Вкаралият 39 гола във всички турнири този сезон поляк беше напълно обезличен от защитата на "белия балет" и чак в 88-ата минута излезе на стрелкова позиция, но изпълнението му беше под всякаква критика.
Снайперистът на баварския колос е свързван с испанците в продължение на месеци и дори се твърди, че е обсебен от мисълта да премине на стадион "Сантяго Бернабеу". Според Оли обаче претенциите на поляка са прекалено големи.
"Виждам прекалено малко от Левандовски в тези големи мачове. Той притежава този статут, който иска да има. Но не го оправдава изобщо в тези двубои", отсече Кан пред телевизия ZDF.
"Реал показа невероятно качество, защото нанесе своите удари с хладнокръвие и бруталност. Грешката на Рафиня беше наказана на световно ниво. Всичко им се получаваше. Беше наистина брутално, защото Байерн не си вкара положенията и това направи разликата между двата отбора."
"Но и през миналия сезон видяхме, че загуба в Мюнхен не значи непременно отпадане. Реал обаче вече е предупреден и е наясно колко силен е Байерн", добави Кан.







Протест пред парламента: Хора в клетки в защита на телетата (ВИДЕО и СНИМКИ)
Протест в клетки пред парламента: Хора в защита на телетата (СНИМКИ)
ИПБ: Мистериозно в МРРБ изчезнаха заданията за ремонти на пътищата
Слави Трифонов окончателно загуби делото срещу Кирил Петков за 50 000 лв.
Прекратиха пълномощията на трима депутати от "Прогресивна България"
Добри са условията за туризъм в планините
Богомил Николов: Пазарът се нуждае от това да има честна търговия
Вижте кой ще внася автомобилите на Ebro в България
Китайци искат да правят електромобили с Maserati
Трик с пластилин почиства боята перфектно
Volkswagen отново отложи електрическия Golf
PFL обяви битка за вакантната титла в полусредна категория
Анджело Волпе: „SENSHI Grand Prix е не само физическо, но и огромно психическо изпитание“
Джейк Пол предлага 200 милиона долара на Канело за мегабитка
Шон О’Мали: Реално аз съм в подглавния мач на UFC в Белия дом
Какво представлява прогестероновата резистентност?
„Отмъстителното“ стоене до късно
Защо някои лекарства губят ефект след време – толеранс, тахифилаксия и адаптация на рецепторите
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Коментари
Напиши коментар20:41 | 26 апр 2018 г.
18:24 | 26 апр 2018 г.
18:14 | 26 апр 2018 г.
17:59 | 26 апр 2018 г.
17:52 | 26 апр 2018 г.
17:51 | 26 апр 2018 г.
16:48 | 26 апр 2018 г.
16:30 | 26 апр 2018 г.
16:02 | 26 апр 2018 г.
16:01 | 26 апр 2018 г.
Напиши коментар