Ролята на Джошуа Кимих отново е сменена. Наложеният като бек от Йоахим Льов в националния отбор на Германия футболист вече играе на познатата си позиция като опорен халф.
Любопитното е, че Кимих действаше като такъв и в Байерн Мюнхен, където често запълваше и дупките в защитата в ролята на централен бранител. При това се представяше отлично.
След отказването на бившия капитан на баварците Филим Лам от футбола в Мюнхен трябваше спешно да намерят десен бек. И решението бе бързо и просто - Кимих. Той вече имаше опит като такъв за Маншафта и постепенно започна да играе блестящо и на новата позиция.
Сега обаче Байерн отново има проблем, защото Льов върна Джош в средата на терена в мачовете срещу Франция и Перу. Особено срещу световните шампиони напористият младок се представи много силно и неутрализира халфовете на съперника.
"Няма да търся разговор с треньора и смятам, че ще продължа да играя като десен краен бранител", коментира Кимих за ситуацията на стадион "Алианц Арена".
Байерн има достатъчно опорни халфове - Хави Мартинес, Тиаго Алкантара, Корентен Толисо и Ренато Санчес. В същото време бековете са само трима - Кимих, Алаба и техният заместник Рафиня.







Нов циклон към България: Очакват се проливни валежи и мощни гръмотевични бури
Прокурорската колегия образува дисциплинарно производство срещу Емилия Русинова, отказа срещу Сарафов
След взрива в Горна Оряховица: Замърсяване на подземните води и риск за хора и животни
"Възраждане": Имаме законопроект за отпадане на охраната на всеки народен представител
Прокурорската колегия образува дисциплинарка срещу Русинова, а срещу Сарафов - не
Скоростта на вятъра в Русе е достигнала до 86 км/ч
Кабинетът освобождава ген. Любомир Монов
СДВР иззе над килограм чист фентанил от имота на 52-годишна жена
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Коментари
Напиши коментар10:44 | 12 сеп 2018 г.
09:42 | 12 сеп 2018 г.
09:38 | 12 сеп 2018 г.
09:34 | 12 сеп 2018 г.
00:39 | 12 сеп 2018 г.
00:09 | 12 сеп 2018 г.
23:46 | 11 сеп 2018 г.
21:47 | 11 сеп 2018 г.
Напиши коментар