Вратарят на Байерн Мюнхен Мануел Нойер май не е напълно възстановен от контузията в ръката, но е обсебен да излезе срещу Ливърпул на стадион "Анфийлд" във вторник в първи 1/8-финален мач на Шампионската лига.
Тази теза изрази авторитетната германска телевизия Sport1, чийто репортер проведе разговор с германския национал след победата на шампионите с 3:2 над Аугсбург в петък.
Нойер се завърна в петък след сравнително кратък престой в лазарета, но веднага след мача беше забелязан с шина на палеца на дясната ръка.
32-годишният Ману не беше играл в три поредни мача, а срещу "малките баварци" се забеляза "ахилесовата" му пета - изстрелите от дистанция. Той беше безпомощен при двата гола през първата част (автогол на Горецка в 13-ата секунда и снаряд на Жи), а в 56-ата минута изглеждаше доста несигурен при шут от дистанция.
По думи на Нойер шината е само превантивна мярка и той е бил без нея по време на мача. Лекарският екип е бил категоричен, че травмата вече е отшумяла, в противен случай той нямаше да получи позволение да играе.
Дали обаче наистина е така? Нойер изглежда като обсебен от идеята да излезе на стадион "Анфийлд" в мача на годината за Байерн и е твърде възможно все още да изпитва болка в ръката, но да стиска зъби. Двубоят с Аугсбург пък навярно е бил нещо като загрявка за него, за да натрупа практика преди екшъна в Ливърпул.







Високи цени, боклук и шум плашат туристите в Атина
Христо Янев след равенството на ЦСКА: Имаме ясна цел и я следваме
Мъж загина в катастрофа край Карлово
Костадинов: НСО трябва да пази само трима души в държавата
Зловещо: Педиатър е обвинен в 130 случая на сексуално насилие над деца
Григор Димитров се издъни и на старта на "Чалънджър"-а в Бордо
Принцеса Лилибет се срещна с Мики Маус и принцесите на Дисни
Руската пропаганда създава сценарии за прекратяване на войната в Украйна
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар11:45 | 18 фев 2019 г.
13:23 | 17 фев 2019 г.
11:52 | 17 фев 2019 г.
11:16 | 17 фев 2019 г.
11:10 | 17 фев 2019 г.
11:02 | 17 фев 2019 г.
10:49 | 17 фев 2019 г.
10:28 | 17 фев 2019 г.
10:20 | 17 фев 2019 г.
10:01 | 17 фев 2019 г.
Напиши коментар