Крилото на Байерн Мюнхен Ариен Робен увери, че се намира в приятелски отношения с дългогодишния си колега Франк Рибери.
Между двете крила имаше огромно напрежение покрай полуфиналния мач-реванш на Шампионската лига с Реал Мадрид през 2012 година, когато французинът удари с юмрук "лалето".
"Днес само мога да се смея за тази случка. Това е част от играта, понякога става горещо. Ние се разделяме като приятели, това е сигурно на 100%. Имало е искри между нас, но сега сме приятели", каза Робен.
"Не харесвам да ме определят за суперзвезда. Аз съм едно нормално момче, глава на семейство. И просто мога да играя футбол. Нямам представа къде ще играя от лятото. Всичко трябва да пасва. Все още се наслаждавам на играта и ако тялото ми е в кондиция, мога да играя още 4-5 години."
"Но вече не искам нов период от 5 месеца, в който да съм постоянно контузен, или пък да страдам от малки проблеми. Имам толкова много опции не само в Европа, но и извън континента. Може би ще отида в САЩ. Едва ли ще играя в Китай", допълни Ариен.







Как стресът променя тялото и психиката ни
Рецепта за хрупкав карфиол с мед и чили
Проблемната кожа може да е знак за вътрешен дисбаланс
Рецепта от тефтера на баба: Салата от зеле и моркови
Американската армия получава безпилотни наземни машини Hunter WOLF
В украинския щаб, който променя хода на войната срещу Русия
Ашли Греъм с признания за синовете си
Пътниците от кораба с хантавирус са си у дома: Каква е опасността от пандемия?
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Как Nissan Qashqai направи революция с видимостта
Европейска държава настига Норвегия по дял на ЕV
Георги Мърков-младши ще спори за европейската титла в Самоков
160 боксьори от България си дават среща на шампионата в Плевен
Георги Мърков е на полуфинал на Европейското по борба в Самоков
Дея Пеева отпадна в първия кръг на Европейското по таекуондо
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Стартира национална информационна кампания за превенция на насилието над и сред деца
Коментари
Напиши коментар16:07 | 14 май 2019 г.
11:28 | 14 май 2019 г.
Напиши коментар