Треньорът на Байерн Мюнхен Нико Ковач, в навечерието на мача от 2-ия кръг на груповата фаза на Шампионската лига срещу Тотнъм, отбеляза, че мениджърът на английския клуб Маурисио Почетино се справя чудесно.
"По мое мнение, Тотнъм е лъч на светлината в европейския футбол. Те вече са в състояние да играят при равни условия с гигантите, въпреки че преди шест или седем години не беше така. Почетино се справи отлично. Примерът му демонстрира колко е важно да бъдете търпеливи.
Тотнъм ще даде всички сили на играта от първите минути. Футболът, който демонстрира, е много атрактивен, изобретателен и иновативен. Човек трябва да бъде физически и психологически издръжлив, за да устои на това.
Хари Кейн кръг след кръг играе блестящо във Висшата лига. Понякога изглежда, че за него няма неразрешими проблеми. Той и Робърт Левандовски са двамата най-добри нападатели в света", заяви Нико Ковач.







Продължителните разходки удължават живота
Как са свързани бракът и дълголетието
Късна емисия
Трюдо намерил щастието благодарение на Кейти Пери
3 чая за силен имунитет
Задържаха контрабандни стоки при полицейска акция в Разградско
Будители, Хелуин, врачки, конспирации и политика - защо разделението в българското общество се задълбочава?
Новото Audi RS Q5 все още не е готово, но ABT вече направи едно
Легендарно ателие тунингова китайски модел, продаван и у нас
Само един чист ДВГ ще спори за Автомобил на годината в Европа
Хакери задигнаха ексклузивния Range Rover на Шакил О'Нийл
Снежана Граматикова завърши на пето място на Европейското по джудо
Джон Джоунс се моли на Дейна да го включи в галата в Белия дом
Василий Ломаченко: „Загубих мотивацията си – затова напуснах ринга“
Анте Делия: „Опитът ми помогна да стигна дотук – сега тренирам рамо до рамо с Том Аспинал“
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Как да разпознаем инфекциозна мононуклеоза в детска възраст?
Какво е козметичен фастинг и защо набира популярност?
Коментари
Напиши коментар08:23 | 1 окт 2019 г.
07:54 | 1 окт 2019 г.
06:53 | 1 окт 2019 г.
23:09 | 30 сеп 2019 г.
23:00 | 30 сеп 2019 г.
Напиши коментар