Съветникът в Борусия Дортмунд Матиас Замер смята, че новият треньор на Байерн Мюнхен Юлиан Нагелсман ще бъде изправен пред трудни моменти на стадион "Алианц Арена".
Нагелсман вече усети гнева на баварските фенове, които го обиждаха на "свиня" по време на резилите в летните контроли.
"Юлиан е изключителен познавач на футболната материя, но все още не е спечелил нищо. Нещата могат да се получат прекрасно, но той не е бил в клуб от подобно значение досега", коментира Замер, който имаше успешен период като спортен директор на Байерн.
"Затова е твърде рано да говорим за това какво ще се случи до края на сезона. Могат да се появят и трудности. Байерн разполага с отбор за големи успехи, а Юлиан Нагелсман има нужните качества. Но нещата трябва да паснат. Той е изправен пред напрегнат процес. И мога да си представя да се появят търкания. Въпросът е как ще се справи с това. Но това е задача и на Байерн", добави Замер.







Задържаха и втория избягал затворник в Ловеч
Бакалов: Марихуаната е в пъти по-силна от тази преди 10 години
Този октомври е бил най-дъждовният от 1930 г. насам
Бивш енергиен министър за “Лукойл”: Не е ясно дали държавата има резерви
Сбиване и димки пред сградата на парламента в Белград
Нови ограничения за шофьорите в София от 1 декември
Как електрически сгъваемото огледало промени градското шофиране
Най-емблематичните коли на XXI век
Необичайни светофари объркват шофьорите в големи градове
Стив Гарсия поиска БМФ двубой с Макс Холоуей – или Джош Емет като алтернатива
Чарлс Оливейра: „Сглупих — сам съм виновен за загубата от Топурия“
Българските джудисти загубиха от Румъния, Грузия стана европейски шампион отборно
Джейк Пол преговаря за мегасблъсък с Антъни Джошуа през 2026 г.
Три ключови аспекта за повече здраве в студените дни
Стенокардията е израз на стеснение на коронарните съдове на сърцето
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Коментари
Напиши коментар20:05 | 12 авг 2021 г.
Напиши коментар