Крилото на Байерн Мюнхен Лерой Сане се намира в най-добрата си форма, откакто подсили баварците миналото лято.

Именно той откри резултата от пряк свободен удар в 17-ата минута срещу Бохум, а в края шампионите биха с гръмкото 7:0. При смяната си в 62-ата минута германецът беше изпратен със заслужено аплодисменти от феновете на Байерн.

За разлика от втория кръг, когато мюнхенци биха Кьолн с 3:2. Тогава голяма част от ултрасите на Байерн освиркаха бързака.

"Не исках отново да бъда освиркан. Срещу Бохум изиграх добър мач. Видях как е построена стената и стрелях директно над нея. Често тренирам преки свободи удари", заяви Сане, който е записал гол или асистенция във всеки един от последните си пет официални мача. В този период от време Лерой има три попадения и четири голови подавания.