Крилото на Байерн Мюнхен Кингсли Коман се е разделил с агента си Пини Захави, известен с уменията си да урежда трансфери за солидни суми.
Според списание "Шпорт Билд" договорът на израелския импресарио с френския национал е изтекъл и не е бил подновен. Самият Коман влезе в последната година от контракта си с Байерн и поне засега не може да се разбере за удължаване.
Баварският гранд със сигурност си отдъхва, защото не се намираше в особено топли отношения със Захави. Заради него Роберт Левандовски искаше трансфер през лятото на 2019 година, а миналата година Давид Алаба не се разбра за нов договор и напусна като свободен агент през пролетта.
Почетният президент на Байерн Ули Хьонес пък влезе във фолклора с култовата фраза "Пини Захави е алчна пираня".
Интересите на Кингсли отново ще бъдат защитавани изцяло от неговия баща. Както е известно, интерес към футболиста има от Челси, Ливърпул, Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити.








Хванаха шофьор на АМ "Тракия" край Пловдив с над половин килограм фентанил
Как Русия е проникнала в iPhone на дисидент с помощта на забранена израелска технология
Жълт код за жега в 14 български области
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Георги Аначков донесе трети медал за България от Европейското по сумо
Пресиян Михов е европейски шампион по сумо
Кой ще бъде последният съперник на Олександър Усик? Анализ на четирите най-вероятни варианта
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар08:41 | 24 апр 2024 г.
06:07 | 30 сеп 2021 г.
20:07 | 29 сеп 2021 г.
Напиши коментар