Очаква се Байерн Мюнхен да обяви привличането на белгиеца Венсан Компани като нов треньор по-късно днес, съобщава агенция ДПА.
Компани се е съгласил да подпише тригодишен договор за наследник на Томас Тухел, което ще сложи край на дългото търсене на нов треньор от страна на германския клуб.
Бившият изпълнителен директор на Байерн Карл-Хайнц Румениге потвърди още вчера, че Байерн се е договорил с бившия защитник, който бе начело на английския Бърнли през последните два сезона.
"Членът на нашия Борд на директорите Макс Еберл реши да избере Венсан Компани за нов старши треньор. Очакваме да оформим последните подробности и тогава ще бъде официално", каза Румениге пред телевизия Sky Sport Italia.
Компани не беше първият вариант за Байерн, но се появи, след като Шаби Алонсо от шампиона в Бундеслигата Байер Леверкузен, треньорът на националния тим на Германия Юлиан Нагелсман и селекционерът на Австрия Ралф Рангник избраха да останат на настоящите си позиции.
Байерн Мюнхен е готов да плати компенсация на Бърнли, оценена в рамките на 10 и 12 милиона евро за Венсан Компани, който имаше договор до 2028 година.







Контузия попречи на Драгомир Петров да вземе златото в SENSHI Grand Prix
Времето днес, 31 май: Горещо и летни бури с гръмотевици
Църковен празник на 31 май: Поверия, традиции и забрани на Петдесетница
100 години от рождението на Мерилин Монро отбелязват в Народния театър
САЩ и Иран: Мир и размразяване на 12 млрд. активи
Министър Шишков призова: Кметът Коцев е длъжен да разруши незаконния град
31 май е Световен ден без тютюнопушене, включете се
Бензиново завръщане: Най-интересните коли с ДВГ, които идват до 2029 - I част
Механик посочи най-надеждната марка автомобили
Харесван или мразен, Luce вече носи пари на Ferrari
BYD премина още една граница - 10 години безплатна поддръжка в Европа
Аманда Серано изравни рекорд за нокаути при жените, Хан загуби в Ел Пасо
Дмитрий Бивол с категорична победа пред родна публика в Русия
RAF 09: Резултати
Деменцията не е неизбежна съдба, тя е предотвратима
Хламидиална инфекция - до какво може да доведе?
Дракункулоза (болест на гвинейския червей) – едно от последните заболявания, близки до пълна ерадикация
Комарите могат да привикнат към репелентите?!
Коментари
Напиши коментар20:54 | 29 май 2024 г.
16:55 | 29 май 2024 г.
15:52 | 29 май 2024 г.
15:50 | 29 май 2024 г.
15:48 | 29 май 2024 г.
15:43 | 29 май 2024 г.
15:41 | 29 май 2024 г.
15:36 | 29 май 2024 г.
15:33 | 29 май 2024 г.
14:38 | 29 май 2024 г.
Напиши коментар