Атлетико Мадрид умишлено държи нападателя Антоан Гризман на резервната скамейка, твръди „Daily Mail“.
Така мадридският клуб иска да избегне плащането на бонуси към Барселона за появата на нападателя в титулярния състав. Атлетико ще трябва да преведе на каталунците около 34 милиона лири, ако Гризман стартира поне 50 процента от мачовете.
Наемът на 31-годишния французин при столичани изтича през юни 2023 г. Гризман премина в Барса през 2019 година срещу 120 милиона евро, но не успя да блесне с екипа на "синьо-червените".
През този сезон той е изиграл 2 мача за състава, воден от Диего Симеоне, като е отбелязал 1 гол.








Десетки касетки с бира се разляха при инцидент край село Прилеп (+ВИДЕО)
Демерджиев за "Баба Алино": Показания разкриват мрежа около корупционни практики
САЩ дадоха нова отсрочка за сделките с активи на "Лукойл"
Светият Синод: Санкциите срещу патриарх Кирил не са наша компетенция
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, по който стана катастрофа край Мало Бучино
СГП отвърна на Божанов: Разследването за имотната мафия във Варна не е блокирано
Диана Димитрова спази обещанието си и съди Рая Пеева
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар18:33 | 24 авг 2022 г.
17:49 | 24 авг 2022 г.
Напиши коментар