Коби Брайънт се представи много по-добре от първия си мач след завръщането си след контузия, но пак не успя да изведе ЛА Лейкърс до победа.
Гардът вкара 20 точки за 29 минути, като бе 6 от 11 от игра и 8 от 8 от фаула, дори направи забивка, но Финикс спечели в Лос Анджелис със 114:108.
„Това е процес. Във всеки мач просто се опитвам да правя различни неща и малко по малко се надявам да стигна там, където искам“ заяви Брайънт, чийто тим е с баланс 10-11.
Горан Драгич бе в основата на успеха на Финикс (12-9), след като вкара 12 от своите 31 точки в последната четвърт. Маркъс Морис добави 22, а Ерик Бледсоу се отчете с 18 за успеха на Сънс, който бе трети поред.
Гостите нямаха победа в „Стейпълс Сентър“ от 3 години, но сега спечелиха след силна игра в защита в последната четвърт. Домакините се приближиха до 4 точки 3 минути преди края, но съставът от Аризона удържа триумфа.
Бързината в играта на Финикс отново се оказа ключът към победата и тимът продължава да изненадва приятно с доброто си представяне и да се задържа в зоната на плейофите.
Останалите резултати: Кливланд – Ню Йорк 109:94, Торонто – Сан Антонио 103:116, Атланта – Оклахома Сити 92:101, Детройт – Минесота 94:121, Бруклин – Бостън 104:96, Чикаго – Милуоки 74:78.








Напрежение за 5 зодии по време на Слънцето в Рак
Студенти от НАТФИЗ в открит диалог с ректора, проф. Дачев отказа да подаде оставка
България плаща 23 000 евро на пребития с расистки мотиви Леон Кофи (ВИДЕО)
Спор за мантинелите: ПП, ДБ и ГЕРБ предлагат решения за пътната безопасност
Четирима арестувани в Шуменско за насилие над жените им
Донев обеща край на "течовете", опозицията видя дълг, данъци и две лъжи
Граждани поискаха спиране на ПУП-а за Борисовата градина
Хиперколата на BYD ще атакува 500 км/ч през ноември
Mazda патентова интересна нова технология за хибриди
Първото Audi RS Q5 в историята излезе на пътя
Тол камерите вече ще ни снимат и за моментна скорост
Ботевград е домакин на лагера на националите по таекуондо
Юри де Соуса: Не съм доволен от съдейското решение, но го приемам (ВИДЕО)
UFC освободи Мишел Перейра след загубата от Шара Булет
Рикардо Лукеи: Трябваше да заложа повече на бокса в битката с Мирно (ВИДЕО)
Съвети за грижа за кожата при тинейджърите
Безплатни прегледи за рак на гърдата ще се проведат в Разград
Тиквичките са полезни за очите
Защо релаксът не е загуба на време?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар