Тунис и Саудитска Арабия не успяха да се победят в последния мач от 1 кръг на световното първенство и завършиха при резултат 2-2.

Равенството обаче бе много драматично, а мачът мина през няколко обрата. Едва в 92 минута, гол с глава  на Жариди донесе точката на Тунис. Попадението изработи Зиад Жазири.

Същият този Жазири откри резултата за Тунис през първото полувреме след зрелищен удар със странична ножица и заслужено бе определен за играч на мача.

През второто полувреме обаче Шейховете бяха по-активни и заслужено изравниха след страхотна триходова комбинация, завършила с удар от воле на Ал Хатани.

В 82 минута в нападението на Саудитска Арабия влезе 33 - годишният Сами Ал Джабер. На ветерана бяха нужни само 2 минути, преди да реализира гол след нова хубава бърза атака на саудитците.

От това равенство може донякъде да са доволни украинците, които ще трябва да се борят за класирането със зъби и нокти след тежкото поражение, което претърпяха по-рано днес от Испания.