Загубата на Тотнъм от Уулвърхемптън е била много несправедлива, обяви Жозе Моуриньо след поражението с 2:3.
Това бе трето поредно поражение за Шпорите във всички турнири, като те на два пъти повеждаха, но в крайна сметка останаха без точка и са на 5 от 4-ия Челси.
„Беше хубав мач, в който никой не бе доволен от равенството. Това бяха два отбора изповядващи различни стилове. Ние знаехме, че те са много бързи и опасни на контраатака, докато без нападатели ние опитахме различни решения и това даде резултат по отношение на отбелязаните голове и създадените положения“ заяви Моуриньо.
„Владеехме сериозно топката и смятам, че резултатът е напълно несправедлив спрямо нас. Те бяха с правилната настройка, докато ние бяхме наказани за това, че сме твърде мили в мачовете си напоследък. Не бяхме достатъчно агресивни и именно това дойде разликата“ добави той.
„Разочаровани сме, защото сега отново разликата до Топ 4 се увеличи. Трябва обаче да продължим да се борим и аз не мога да се оплаквам от усилията и старанието на момчетата. Има някои психологически характеристики, които не ми харесват, но които се променят много трудно“ каза още Жозе.







Борисов: От днес съм сигурен и свободен български гражданин
Ветрове със скорост почти 90 км/ч събориха дървета в Русенско
Обедна емисия
Мирчев: Шефът на ДАНС вече е различен и не обслужва Пеевски
Борисов: Радвам се, че от днес съм сигурен и свободен български гражданин
Деньо Денев е освободен от длъжността зам.-председател на ДАНС
Парламентът отхвърли създаване на временна комисия за "Петрохан"
Нови 28: Кабинетът "Радев" подмени всички областни управители
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар