Бившият нападател на Манчестър Юнайтед и Тотнъм Димитър Бербатов е уверен, че Хари Кейн може да върви по неговите стъпки, сменяйки “шпорите” с “червените дяволи”.
“Ако не чувствам, че израстваме като отбор, че се движим в правилната посока, то аз няма да остана на едно място просто така. Аз съм амбициозен играч”, написа 26-годишният Кейн в социалните мрежи преди няколко дни.
Така той направи сериозен намек за своята готовност да напусне Тотнъм, а Юнайтед е един от малкото клубове, които могат да си позволят покупката на капитана на Англия, особено в условията на икономическата криза, предизвикана от ситуацията с коронавируса.
Бербатов разбира как се чувства Кейн и го призовава да последва неговия пример. След като напусна Тотнъм през 2008 г., българинът завоюва две титли с Юнайтед.
“Виждам много прилики между ситуацията, в която бях аз и с това, което се случва с Кейн. На този етап от кариерата си ти започваш да се замисляш намираш ли се на правилния път. Ти се замисляш за трофеи. Между Тотнъм и Манчестър Юнайтед съществува силна връзка. Теди Шерингам игра за “шпорите”, а след това отиде на “Олд Трафорд”.
"Същото направих и аз, а сега може да го стори Кейн”, заяви Бербатов, цитиран от Daily Mail. Преговорите между двата клуба обаче винаги са вървели много трудно и последният играч, който президентът на “шпорите” Даниел Леви се съгласи да продаде на “червените дяволи” – това е именно Димитър Бербатов през 2008 г. /БГНЕС







Катастрофа със загинал затвори пътя Разград - Ушинци
5 зодии се влюбват бързо, но им трябва време, за да се доверят
Брутално домашно насилие: 24-годишен вкара дете в болница с опасност за живота
В "България сутрин" на 13 август от 09:30 часа: Какви политики ще следва правителството?
Диненият маникюр превзе лятото
Два пожара горят в Хасковско, битката с огъня в Сакар продължава
Край на "алкохола под надзор" за тийнейджъри в Германия
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Коментари
Напиши коментар16:15 | 19 апр 2020 г.
11:19 | 9 апр 2020 г.
23:44 | 8 апр 2020 г.
19:57 | 8 апр 2020 г.
Напиши коментар