Мениджърът на Тотнъм Нуно Ешпирито Санто изрази задоволството си от новината, че Хари Кейн ще остане в тима и през настоящия сезон.
Английският нападател бе спряган с преминаване в Манчестър Сити цяло лято, но туит от национала по-рано през деня потвърди, че той ще остане в северен Лондон и е „на 100% фокусиран върху това да помогне на отбора“. Говорейки пред медиите преди реванша от плейофа за влизане в Лигата на конференциите с Пасош де Ферейра в четвъртък, щастието на Нуно бе видимо.
„Страхотни новини. Фантастични новини. Мисля, че откакто Хари се присъедини към нас, той работи и тренира, така че именно това ценим. Всичко приключи, Хари ще бъде с нас. Той е опция за утре. Новината е страхотна за всички. Всички сме много щастливи, че един от най-добрите футболисти в света остава при нас. Удовлетворени сме, че имаме още една опция пред нас“, каза португалският специалист.
По-рано през деня, Кейн обяви в Туитър, че остава в Тотнъм и през следващия сезон. „Получих невероятно посрещане от феновете на Тотнъм в неделя и също така много съобщения в последните седмици. Това лято оставам в Тотнъм и ще бъде концентриран 100 процента да помогна на отбора да постигне успех“.







Какъв църковен празник отбелязваме на 13 август
Хороскоп за 13 август 2026: Овните и Близнаците да не бързат, успех за Девите
Рецепта за сочни пилешки бутчета в еър фрайър
Хърватия обяви "война" на запазващите си място на плажа туристи
Земетресение с магнитуд 5,5 разтърси Салвадор
Драматичната размяна на самолети от Тръмп показва личните залози във войната с Иран
Американският флот тества евтин подводен дрон с автономност от хиляди километри
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Мераб Двалишвили отново провокира Пьотр Ян
Конър Макгрегър надъха Иън Гари преди битката с Махачев
Махачев може да подобри рекорд на Андерсън Силва
Махачев: Топурия може отново да стане шампион
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Коментари
Напиши коментар13:53 | 24 апр 2024 г.
19:50 | 25 авг 2021 г.
Напиши коментар