Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола похвали офанзивния полузащитник на тима Рахим Стърлинг, който вчера спечели дузпа и записа две асистенции при победата с 5:0 над Стяуа в Румъния.
Специалистът похвала и духа на Серхио Агуеро, който изпорти две дузпи още до средата на първото полувреме, но към края на мача вкара два гола и оформи своя хеттрик.
"Стърлинг притежава голям талант, фантастичен е. Той е бърз и работи добре. Точно затова Манчестър Сити го привлече миналия сезон, това беше умен ход. Сега Рахим играе наистина добре. Но е още млад и има какво да учи", каза Гуардиола.
"Почти се класирахме за групите на Шампионската лига, което беше целта ни. Представихме се страхотно вчера, този резултат е невероятен. Доволен съм от начина, по който играхме. Поздравявам своите фантастични футболисти. Всеки мениджър иска да вижда как отборът създава положения и ги реализира."
"Много съм щастлив, защото сме заедно от месец и не сме тренирали достатъчно. Хеттрикът на Агуеро показа неговия характер, той не падна духом след пропуснатите дузпи и остана фокусиран", добави Гуардиола.







4 зодии привличат изобилие и късмет на 1 август
УЕФА спря продажбата на билети за ЦСКА - "Макаби"
Как да се предпазим от Западнонилската треска в Европа
Късна емисия
Много хубави новини ще зарадват 4 зодии
6 японски навика за здраве и дълголетие
ЦСКА 1948 победи с 2:1 Арда
5 начина, по които завистта ни вреди
Звезда от Top Gear отнесе две големи глоби за превишена скорост
Летящо колело размаза кола на магистрала
Властите в Лондон поискаха 1 милиард лири от водещи производители
Hyundai Tucson остава без дизел и ръчни скорости
Теодора Кирилова е първият гост в предаването за бойни спортове „Boec.bg“ по Bulgaria ON AIR
Днес е Барби, утре – Опасната: Дакота Дичева се завръща в PFL (ВИДЕО)
Осем български бойци ще представят страната ни на Световното първенство по муай тай
Мурат Гасиев не изключи обединителен мач с Агит Кабайел още тази година
Компютърен тест оценява вероятността за аутизъм с 13 въпроса
Молекулярен профил показва риск от Алцхаймер години преди когнитивния спад
Метформинът потиска клетки на рядко агресивно заболяване на кръвта
Първите дни на кърменето: Защо началото невинаги е лесно?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар