Големият талант на Славия Филип Кръстев заяви, че съвсем скоро ще подпише договор с английския гранд Манчестър Сити. 18-годишният атакуващ халф е преминал успешно задължителните медицински изследвания. Очаква се в касата на "белите" да влязат над 3 милиона паунда.
"Минах прегледи в Белгия за отбора, в който ще играя. Отборът е сателит на Манчестър Сити. Все още нищо не е официално. Съвсем скоро трябва да станат нещата", каза пред bTV Кръстев.
"Ще отида с една много голяма амбиция и хъс, защото знам, че това е пътят да играя голям футбол и да бъда най-добрият. Сега ще завърша сезона със Славия. Надявам се да продължаваме да играем толкова добре, както след паузата, и да печелим. Първата половина от следващия сезон ще играя в България, след това ще замина".
"Проектът ще е много хубав за мен, защото отборът ще бъде изграден от млади състезатели. Целта на отбора е младите състезатели да бъдат развити и да се изстрелят като трамплин нагоре в по-добрите първенства. Дай боже, един ден да успея да играя в някое от топ 5 на европейските първенства. Чувствам се много добре и съм готов да продължавам да тренирам още по-здраво и да показвам своите качества във всеки един мач", добави Кръстев.








Край на златната ера: Автомобилните продажби в САЩ се свиват
Ватикански кардинал обвини ЕС в двойни стандарти за войните
Рецепта от тефтера на баба: Чушки бюрек с доматен сос
ЦСКА с втора победа в Австрия - 3:2 над "Одра" (Ополе)
Путин проведе кризисна среща заради украинските атаки, засегнали доставките на горива
Витанов: Няма да режем доходи, пенсии и майчински въпреки тежкото наследство
Олег Невзоров: Продължаваме да изпълняваме всички поети наши задължения, работим по проектите ни
Роднини на 11-те жертви станали свидетели на катастрофата с малък самолет край Нанси
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Шампионска титла и два сребърни медала за България от Европейското по сумо
Зандър Заяс прие с достойнство първата загуба в кариерата си
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар19:51 | 21 юни 2020 г.
15:12 | 21 юни 2020 г.
14:25 | 21 юни 2020 г.
14:23 | 21 юни 2020 г.
13:57 | 21 юни 2020 г.
13:37 | 21 юни 2020 г.
Напиши коментар