Миналата година Манчестър Сити даде 50 милиона евро, за да привлече английския национал от Лийдс Калвин Филипс, но само след една година "гражданите" ще го санкционират, защото футболистът е дебел.
Пеп Гуардиола обяви, че поради наднормено тегло Филипс не е титуляр. Медиите на Острова вече съобщиха, че Сити няма да разчита на него, тъй като англичанинът не успя да се върне към нормалните си килограми, отбелязва "Труд".
Според 90 Min, английски портал, Пеп Гуардиола е казал на ръководството да се отърве от него, независимо дали ще го продаде, ще прекрати договора му или ще го изпрати под наем.








Шишков: Пътната мрежа на България продължава да е карта на позора
Бюджет 2026: Правителството с важна новина за минималната работна заплата
Заловиха десетки шофьори да карат след употреба на алкохол и наркотици
НАТФИЗ отбелязва 150 години от рождението на Кръстьо Сарафов с непоказвана изложба
Арестуваха в София мъж с влязла в сила присъда от 8 години затвор
240 евро струват шезлонг и чадър край "Свети Стефан" в Черна гора
Убийството в кравеферма: Тошко Христосков ще лежи 15 г. в затвора
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
Коментари
Напиши коментар17:30 | 24 апр 2024 г.
19:39 | 31 мар 2023 г.
09:33 | 30 мар 2023 г.
20:21 | 29 мар 2023 г.
Напиши коментар