19-годишният бразилец Савио направи сериозна издънка скоро след затварянето на трансферния прозорец из Европа, тъй като публично призна, че би искал да играе за английския Манчестър Сити, макар в момента да е собственост на френския Троа и да играе за испанския Жирона.
„Проектът в City Group е много добър. Бях в ПСВ, а сега съм в Жирона. В ПСВ не играех много, но се учех доста. Трябва да благодаря на клуба, че ми отвори вратата, защото така ми помогна, за да се развия в Жирона днес. Проектът в City Group е първокласен и смятам, че, ако се представям добре, Манчестър Сити ще ме поиска“, заяви в интервю за Marca младият бразилец.
Подобни изказвания нерядко носят много тежки последствия за играчите. Все пак той е обвързан с Троа чак до 2027 г., така че мнението на клуба няма как да бъде пренебрегнато при евентуални преговори за трансфер. В Жирона също едва ли са останали очаровани от думите му и няма да е изненада, ако треньорът Мичел вземе, че го закотви на скамейката и да провали мечтите му за трансфер при „гражданите“.








Жена е загинала след катастрофата край Черниче
Панев алармира за задаваща се още по-висока инфлация и обезценяване на спестяванията
Дренчев, "Възраждане": Иран може да направи терористична атака в София и САЩ не могат да ни защитят
Централна емисия
Сезонът на Лъва - какво очаква всяка зодия?
Всеки пети автомобил у нас кара с превишена скорост
Тежка катастрофа край Черниче, загина жена
Шофьор се опита да влезе в нарисуван тунел
Електрическият Cayenne поддържа темпото на най-големия самолет на света
Всички коли на Tesla получават Starlink
Русия започна да внася бензин... от Индия
Предаването Boec.bg по Bulgaria ON AIR от 1 август – с ново лице и още повече истории от света на бойните спортове
Бен Аскрен: Не знаех дали тялото ми ще издържи шест минути
Нови тежки обвинения срещу братята Тейт: Разсекретени документи разкриват твърдения за изнасилвания и насилие
Канело обяви датата на пенсионирането си
Растителна храна, риба и достатъчно метионин е диетата на дълголетието
Нарушена комуникация в червата може да стои зад хроничния запек
Психология за родители: Първата година – основи на доверието и сигурността
490 000 българи с диабет срещат трудности в лечението
Коментари
Напиши коментар03:44 | 24 апр 2024 г.
11:24 | 24 окт 2023 г.
Напиши коментар