Тотнъм съсипа Рома с 4:1 в мач от приятелския турнир International Champions Cup, който се игра в Сан Диего.

"Вълците" пуснаха първа кръв още в третата минута чрез Патрик Шик, но това само разгневи "шпорите" и те вкараха четири гола във вратата на противника си.

Още преди да изминат десетина минути от началото Фернандо Йоренте надскочи прекия си пазач и изравни, за в 18-ата минута осъществи пълен обрат.

Лукас Моура мушна трети гол за англичаните с глава след центриране отдясно преди изтичането на половин час игра, а в самия край на полувремето Моура вкара и още едно попадение.

Сега и за двата отбора предстои да мерят сили с Барселона. Първо това ще стори Тотнъм на 29 юли, а след това е и мачът на Рома с каталунците на 1 август.